TYGRYS W ŻYRARDOWSKIEJ KOMENDZIE

Jesteś tu: » Strona startowa » TYGRYS W ŻYRARDOWSKIEJ KOMENDZIE

TYGRYS W ŻYRARDOWSKIEJ KOMENDZIE

Uczennica klasy III  naszej szkoły Aleksandra Grenda zdobyła I miejsce w  Powiatowym Konkursie Plastycznym na wizerunek maskotki dla Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Konkurs został zorganizowany pod patronatem Pana Wojciecha Szustakiewicza- Starosty Powiatu Żyrardowskiego oraz Pana insp. Arkadiusza Zgieby - Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie.  Na sali widowiskowej w Młodzieżowym Domu Kultury spotkało się jedenastu laureatów konkursu oraz przedstawiciele komisji konkursowej. Po krótkim przywitaniu głos zabrał Pan Wojciech Szustakiewicz, który podziękował wszystkim za udział w konkursie i bardzo pozytywnie wypowiedział się na temat idei konkursu. Kolejnym mówcą był Pan insp. Arkadiusz Zgieba, który podkreślił jak ważną rolę w działaniach profilaktycznych odgrywa konkurs, a także jaką rolę będzie odgrywała maskotka. Chwilę później nastąpił najważniejszy moment spotkania czyli wręczenie nagród. Największą niespodzianką spotkania było zaprezentowanie maskotki, której projekt w ekspresowym tempie powstał na podstawie zwycięskiej pracy Aleksandry Grendy. Wszyscy nagrodzeni oprócz drobnych upominków otrzymali także zestawy kasków i elementów odblaskowych ufundowanych przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki.