RECYTATORSKI SUKCES

Jesteś tu: » Strona startowa » RECYTATORSKI SUKCES

RECYTATORSKI SUKCES

Dnia 1 marca 2018 r. nasi uczniowie wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka” zorganizowanym przez Powozownię w Radziejowicach. Szkołę w Kuklówce reprezentowało dwunastu spośród czternastu wytypowanych uczniów – byli to zwycięzcy szkolnych eliminacji.

W recytatorskich zmaganiach wzięli również reprezentanci szkół z Radziejowic oraz Korytowa. Prezentacje oceniało profesjonalne jury, w skład którego wchodziło troje warszawskich aktorów.

Walka o zakwalifikowanie do kolejnego etapu konkursu była zacięta. Aż ośmioro naszych uczniów zostało wyróżnionych za swoje recytacje. Gratulujemy!

W kategorii klas młodszych II miejsce wywalczyła Maja Zielińska – podopieczna Marioli Karbowskiej. III miejsce zajęła Marcelina Tereszczuk przygotowywana przez Agnieszkę Dobrowolską. Wyróżnienie otrzymał Paweł Wiciński - uczeń kl. III.

W kategorii klas IV-VI miejsce III zdobyła uczennica kl. VI – Dominika Socha, której opiekunem jest Izabela Karasiewicz.

W kategorii klas najstarszych wszystkie miejsca zajęli uczniowie naszej szkoły!

Miejsce I przypadło Oliwii Wójcickiej.

Miejsce II należało do Karoliny Truszkowskiej.

Na miejscu III uplasowała się Natalia Wójcicka.

Wyróżnienie otrzymał Krzysztof Śliwiński.

Dwie uczennice: Karolina Truszkowska oraz Oliwia Wójcicka przygotowywane przez Elżbietę Błażejewską, będą walczyły w kolejnym etapie konkursu. Już 27 marca wyrecytują wiersze we Mszczonowie. Trzymamy kciuki!